• +48 698 49 33 55

Jak wybrać układ strony www

Po pierwsze: nie kupuj kota w worku


Jeśli wybierzesz hotonline.pl do przygotowania i wdrożenia swojej strony, to dajemy Tobie gwarancję, że przygotujemy ją wg Twoich wskazówek. Dostaniesz dokładnie to, co zamawiałeś i na co się wspólnie zgodziliśmy. Zatem zanim rozpoczniemy pracę nad Twoją stroną będziesz już dokładnie wiedział jaki będzie miała układ, kolorystykę oraz jakie funkcjonalności. A to wszystko dlatego, ponieważ to Ty powiesz nam dokładnie, czego oczekujesz od nas i od swojej przyszłej strony internetowej.

Po drugie: jedno zdjęcie droższe niż tysiące słów.


Zanim podejmiemy współpracę, zachęcamy Ciebie do kontaktu telefonicznego (698 49 33 55) lub mailowego (biuro@hotonline) w celu określenia Twoich indywidualnych potrzeb w zakresie nowej strony www. Oczywiście pomożemy Tobie jeśli będziesz miał jakieś wątpliwości, ale Twoja strona to przede wszystkim nasza realizacja Twojego pomysłu i wizji. Ty wiesz, jaki ma być efekt finalny, my wiemy jak go zrealizować.


Zatem przyślij nam to, co się Tobie podoba czyli linki do stron, które są dla Ciebie wzorem zarówno wzorem kolorystycznym, wzorem dot. układu, rodzaju czcionek itp. My powiemy Tobie, co możemy wdrożyć dla Ciebie tak aby jak najbardziej zbliżyć się do ideału. Możesz przysłać nawet kilka linków z informacją, że z jednej strony chcesz mieć taką kolorystykę, z innej układ pierwszej strony a z kolejnej układ zakładki kontakt lub oferty.


My to wszystko połączymy tak aby powstała strona, którą Ty sobie wyobraziłeś i którą chcesz mieć.

A TAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE


Tak mógłby wyglądać Twój mail do naszej firmy, przed podjęciem decyzji dot. zaprojektowania Twojej strony. Przysyłasz nam następujące informacje:


1.    Prowadzę firmę zajmującą się udzielaniem kredytów (sytuacja czysto hipotetyczna).


2.    Podobają mi się następujące strony (tutaj podajemy akurat przykłady stron zaprojektowanych przez naszą firmę, ale oczywiście mogą być dowolne linki do dowolnych stron znalezionych w Internecie), jakie znalazłem w Internecie: www.hotonline.pl, http://projekt-firma.hekko24.pl, http://projekt-biznes.hekko24.pl/, http://projekt-betha.hekko24.pl.


3.    Ze strony www.hotonline.pl – chciałbym mieć kolorystykę oraz rodzaj i proporcję czcionki.


4.    Ze strony http://projekt-firma.hekko24.pl – chciałbym aby górne menu nie było widoczne, ale dopiero po zjechaniu na dół pokazał się pasek menu. Podoba mi się również górny slider (ruchome zdjęcia pod menu). Później „zajawka” jak na tej stronie i info czym się zajmujemy.

2


5.    Pod spodem będą wyróżnione dwie nasze usługi – tutaj chcę aby wyglądało to jak na stronie http://projekt-betha.hekko24.pl – tam gdzie są te dwa telefony a opis jest obok.

4


6.    Potem loga firm, z jakimi współpracujemy.


7.    Potem formularz jak na stronie www.hotonline.pl

5


8.    Potem stopka a w niej informacje o firmie oraz jeszcze raz menu, tak ja na tamtej stronie.

7


Możesz również przysłać własnoręczny szkic i finalnym układem Twoich wymagań i oczekiwań. Tak jak na poniższym zdjęciu.

8

I tak nasza firma wszystko wie już na temat tego, jak ma wyglądać strona główna Twojego wymarzonego projektu. Teraz poprosimy, abyś opisał każdą ze stron w podobny sposób.


Podkreślimy jeszcze raz: każda strona ma indywidualny charakter. Nie kopiujemy stron, ale potrzebujemy wzorów aby wiedzieć, czego od nas oczekujesz. To nam ułatwia wspólną komunikację a Tobie daje gwarancję, że się dogadamy co do układu i że otrzymasz to co oczekujesz.


W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Click Here And Start Typing